Hyundai Sıfır Araba Kampanyaları İle 2023 Satışlarına Başladı

Hyundai Sıfır Araba Kampanyaları İle 2023 Satışlarına Başladı

Hyundai 2023 model araçlarında düşük faizli kredi kampanyası ve Ağustos 2023’te ödemeye başlanacak kredi kampanyası olmak üzere iki farklı alım fırsatı sunmaktadır. Hyundai tüm otomobil modellerinde sunduğu kampanya ile dikkatleri çekmeye çalışmaktadır. Bu yazımızda Hyundai kampanya şartları ve kampanyalı modelleri hakkında bilgi vereceğiz.

Hyundai Ağustos 2023’te Ödeme Kampanyası

Hyundai Bayon, Hyundai Kona ve Hyundai Tucson 2023 modellerinde sunulan kampanya ile Ağustos 2023’ten itibaren ödemeye başlanabilmektedir. 31 Ocak 2023 tarihine kadar geçerli bu kampanyada 1.89 aylık faiz oranıyla kredi kullanılabilmektedir. Kredi tahsis ücreti kullanılacak kredinin binde beşi kadar olup bu tahsis ücreti ile sigorta ücreti alıcı tarafından ödenecektir. Kredi kullandırma hakkı Garanti BBVA şirketine ait olup, bu kampanyadan ancak Hyundai bayilerinde yararlanılabilmektedir.

Hyundai %0,99 Faizli Kredi Kampanyası

Hyundai i10, i20 ve Elantra modellerinde sunulan düşük faizli kredi kampanyasından yararlanmak için hayat sigortası satın alma koşulu bulunmaktadır. Binde beş oranında bir seferlik kredi tahsis ücreti ve bunun % 10’u oranında BSMV alıcı tarafından ödenmektedir. Kredi maliyetleri de eklendiğinde kredi oranları aylık % 1,26 yıllık ise %16,27 olmaktadır. Kredi imkanlarından yararlanmak için Hyundai bayilerine başvurulması gerekmektedir.

Bir yorum yazın...

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol.
Yeni Araba Modelleri Logo
Copyright 2023 © Yeni Araba Modelleri
Tüm hakları saklıdır.