Kia Sportage İçin Faizsiz Kredi Desteği

Kia Sportage İçin Faizsiz Kredi Desteği

Kia markasının ülkemizde en çok satılan aracı olup piyasada en çok tutulan modellerden biri olan Yeni Sportage için faizsiz sıfır araba kampanyaları başlatıldı. Faiz oranlarının düşmesiyle birlikte yeni bir araç satın almak isteyenlere özel olarak hazırlanan kampanyayla 12 ay vadeli faizsiz kredi desteğinden yararlanabilirsiniz.

Otomatik vites özelliğiyle yılın en çok satılan SUV modelleri içerisinde yer alan Sportage, tasarım ve teknolojideki yeniliklerle dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Özellikle performans ve kullanışlı bir iç hacimle ilgi görmeye devam eden bu araç benzinli olarak sahip olabileceğiniz araçlardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Otomobil kampanyaları çerçevesinde yeni bir SUV satın almak isteyenlere Kia tarafından tam 100.000 TL faizsiz kredi desteği sunulmaktadır. 12 ay vade seçeneğiyle sunulan 100.000 TL kredi desteğinde aylık ödeme tutarı 8.334 TL olarak belirlenmiştir. %0 faizli 100 bin TL kredi destekli sıfır araç kampanyalarından yararlanmak için siz de Kia bayilerinden birine uğrayabilirsiniz.

Sifir Kia Sportage 2022 Model
2022 Model Yeni Kia Sportage Dis Tasarimi
Makyajli Kia Sportage 2022 Model
2022 Model Yeni Kasa Kia Sportage
Yeni Model Kia Sportage
kia-sportage

Bir yorum yazın...

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol.
Yeni Araba Modelleri Logo
Copyright 2024 © Yeni Araba Modelleri
Tüm hakları saklıdır.