2023 Engelli Araç Limiti ve Alınabilecek Sıfır Araba Modelleri

<strong>2023 Engelli Araç Limiti ve Alınabilecek Sıfır Araba Modelleri</strong>

2023 yılı ÖTV muafiyetli araç satışının en hızlı olduğu yıllardan biri olmaya hazırlanıyor. Özellikle 2023 engelli araç limiti Resmi Gazete’de yayımlanmasıyla birlikte sıfır araç almak isteyenler ÖTV’siz araç aramaya başladılar. Bu yazımızda özellikle engelli muafiyetli ÖTV indirimli sıfır araba almak isteyenlere bu konuyla ilgili yaptığımız geniş bir araştırmanın sonuçlarını aktarmak istiyoruz.

2023 Engelli Araç Limiti Ne Kadar Oldu?

2023 engelli araç limiti Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girdi. Bu kapsamda 2023 engelli araç limiti 1.004.200 TL oldu. Bu kapsamda liste fiyatı 1.004.200 TL altında olan binek araçlar ÖTV ödenmeden engelli vatandaşlar tarafından satın alınabilecektir. Bakanlar Kurulu tarafından yeniden güncellenerek Resmi Gazete’de yayımlanan 2023 engelli araç limiti 1.004.200 TL olarak açıklanmasıyla birlikte ülkemizde satışa sunulan birçok araç limit dâhilinde satışa sunulmaya başlandı.

2023 Yılı Sıfır Engelli Araç Fiyatları

Limitlerin yeniden güncellenmesiyle birlikte bir önceki yıl limite girmeyen birçok araç yeniden limit dâhilinde satışa sunulmaya başlandı. Bu kapsamda özellikle önceki yıl alınamayan SUV modelleri, 2023 yılıyla birlikte satışa sunuldu. Bu kapsamda ülkemizde satışa sunulan en ucuz 2023 model engelli araç fiyatı 220.000 TL olurken 2023 engelli araç limitleri kapsamında satın alınabilecek en pahalı araç fiyatı ise 555.500 TL oldu. Bundan dolayı engelli araç fiyatları 2023 yılı itibariyle 220 bin ile 555 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

2023 Yılında Engelli İndirimi İle Alınabilecek Modeller

2023 yılı ÖTV muafiyetli olarak satın alınabilecek birçok model bulunmaktadır. Bu kapsamda farklı marka ve model seçenekleri sunulmaktadır. Özellikle fiyat açısından bakıldığında 220 bin ile 555 bin TL arasında birçok ÖTV’siz alınabilecek modeller bulunmaktadır.

Citroen 2023 Engelli Araç Modelleri

Farklı segmentlerde araç seçeneği sunan Citroen özellikle SUV segmentinde en çok ilgi gösterilen markalardan biri olmaya devam ediyor. 2023 Citroen engelli araç modelleri olarak alınabilecek araçlar içerisinde Citroen C-Elysee, C3, Citroen C3 Aircross ve Citroen C4 modelleri bulunmaktadır. Citroen C5 ise limit dışı kaldığı için satın alınamamaktadır.

Fiat 2023 Engelli Araç Modelleri

En ucuz 2023 model engelli araç modellerini satışa sunan Fiat bu açıdan hem otomobil hem de hafif ticari araç modellerini satışa sunmaya başladı. Fiat markasından 2023 yılında engelli indirimi kapsamında Fiat Egea Sedan, 2023 Egea Cross, Egea HB, Panda, 500L, Fiat Fiorino ve Doblo modelleri ÖTV muafiyetli olarak satın alınabilecektir.

Dacia 2023 Engelli Araç Modelleri

Dacia markası Fiat gibi yılın en ucuz engelli araç modellerini 2023 yılında satışa sunan markalardan biri olarak dikkat çekmektedir. Bu kapsamda Dacia’nın tüm modelleri ÖTV’siz olarak satın alınabilecektir. Dacia engelli araç modelleri kapsamında 2023 yılında Sandero, Sandero Stepway, Duster ve Jogger modelleri satın alınabilecektir. Dacia modelleri 2023 yılında ÖTV’siz olarak 299 bin TL ile 420 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Ford 2023 Engelli Araç Modelleri

Ford, ülkemizde satışa sunulan en önemli araçlarını 2023 yılında engelli araç modeli olarak satışa sunmaktadır. Bu kapsamda satın alınabilecek modeller arasında 2023 model Ford Focus, EcoSport, Puma, Fiesta modelleri yer almaktadır. Yılın en iyi SUV modelleri arasında yer alan 2023 Ford Kuga modeli ise limit dışı kaldığı için ÖTV muafiyetli olarak alınamamaktadır.

2023 Hyundai Engelli Araç Modelleri

Hyundai markası 2023 engelli indirimiyle alınabilecek en ucuz araç olan Hyundai i10 modeliyle birlikte birçok aracını da bu kapsamda satışa sunmaya başladı. Hyundai engelli araç modelleri içerisinde 2023 yılında alınabilecek önemli araçlar bulunmaktadır. Bunlar içerisinde Hatchback olarak i10 ve i20 modelleri bulunurken mini SUV olarak 2023 Bayon ve büyük SUV olarak da Hyundai Kona ile birlikte sadece başlangıç paketi alınabilen Hyundai Tucson ÖTV’siz olarak satışa sunulmaktadır. Bunun yanında 2023 Elantra modeli de sedan araçlar içerisinde alınabilecek modellerden biridir.

2023 Honda Engelli Araç Modelleri

Markanın en çok tercih edilen araçları 2023 yılında ÖTV’siz olarak satışa sunulmaya başlandı. Honda City’nin tüm modelleri ve Honda Civic aracının başlangıç paketi 2023 yılında Honda tarafından ÖTV muafiyetli olarak satışa sunulmaya başlandı. SUV segmentinde ise en çok merak edilen araçlar arasında yer alan HR-V ve CR-V modelleri limit dışı kaldığı için satın alınamayacaktır.

Kia ÖTV’siz 2023 Engelli Araç Modelleri

Kia, özellikle SUV araç modelleriyle engelli vatandaşların en çok araştırdığı markalardan biri olmayı başardı. Kia modelleri 2023 yılında 270 bin TL ile 555.000 TL arasında değişen fiyat aralıklarıyla satışa sunulmaktadır. 2023 Kia engelli araç modelleri arasında Kia Rio, Picanto, Ceed, XCeed, Cerato ve Stonic modelleri bulunmaktadır. Yılın en çok aranan 2023 SUV modellerinden biri olan Kia Sportage modeli ise 1.004.200 TL üzerinde bir başlangıç fiyatına sahip olduğu için limit dışı kalmıştır. Bu kapsamda hiçbir Sportage modeli ÖTV muafiyetli olarak alınamayacaktır.

Nissan ÖTV Muafiyetli 2023 Engelli Modelleri

Nissan, özellikle Hatchback ve SUV segmentinde ülkemizde satışa sunulan en önemli binek araçlara sahip markalardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle en çok merak edilen SUV modellerinden biri olan Qashqai 2023 modelinin başlangıç paketi engelli aracı olarak satın alınabilecek olup araç 550 bin TL fiyatla satışa sunulacaktır. Bunun yanında Nissan Juke ve Micra modelleri de ÖTV’siz olarak satın alınabilecektir.

Opel 2023 Engelli Araç Modelleri

Opel yılın en güzel araçlarını satışa sunan markalardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle yeni nesil motor ve tasarım özellikleriyle karşımıza çıkan Opel markasının iki önemli aracı olan 2023 Grandland ve Insignia modelleri limit dışı kaldığı için ÖTV’siz olarak alınamayacaktır. 2023 yılında Opel tarafından satışa sunulan engelli araç modelleri içerisinde Corsa, Astra HB, Crossland ve Mokka modelleri yer almaktadır.

Peugeot ÖTV’siz 2023 Engelli Araç Modelleri

Limitlerin belirlenmesiyle birlikte Peugeot markasına olan ilgi de her ne kadar artsa da özellikle 3008 modelinin limit dışı kalmasıyla birlikte engelli vatandaşlar tarafından üzüntüyle karşılandı. Bunun dışında 2023 yılında Peugeot tarafından ÖTV’siz olarak alınabilecek sadece üç model bulunmaktadır: Peugeot 2008, 208 ve Peugeot 308 modelleri yer almaktadır. Diğer Peugeot modelleri limit dışı kalmıştır.

Renault 2023 Engelli Araç Modelleri

270 bin TL başlangıç fiyatıyla 2023 engelli araç modelleri içerisinde satışa sunulan en ucuz fiyata sahip olan Clio ve Taliant modelleriyle birlikte Megane, Captur ve Kadjar modelleri de ÖTV’siz olarak alınabilecek araçlar arasında yer almaktadır. Özellikle SUV araç almak isteyenler limit dışı kalmadan 2023 Kadjar modelini tercih edebilirler. Kadjar 2023 engelli araç fiyatı ise 540.000 TL civarındadır.

ÖTV’siz Seat 2023 Engelli Araç Modelleri

Yılın en çok merak edilen markaları arasında yer alan Seat, ülkemizde sadece Hatchback ve SUV segmentinde yer alan araçlarını satışa sunmaya devam etmektedir. Özellikle Ateca ve Tarraco SUV modellerinin fiyatları merak edilirken limitlerin açıklanmasıyla kötü bir haber geldi. Seat, liste fiyatı limitlerin üstünde olan Ateca ve Tarraco modellerini 2023 yılında engelli indirimi kapsamında satıştan çekti. Bunun yanında Arona, Ibiza ve Leon modelleri 2023 yılında Seat tarafından satışa sunulan modeller oldu.

Skoda 2023 ÖTV Muafiyetli Engelli Araç Modelleri

Araç çeşitliliğinin en çok olduğu markalardan biri olan Skoda 2023 yılında engelli indirimi kapsamında satışa sunacağı modelleri açıkladı. Bu kapsamda Skoda Octavia, Fabia, Kamiq, Scala modelleri 2023 yılında ÖTV’siz olarak alınabilecektir. Skoda markasının diğer önemli araçları olan Kodiaq, Karoq ve Superb modelleri ise 2023 engelli araç limitleri üstünde bir başlangıç fiyatına sahip oldukları için ÖTV’siz olarak satın alınamayacaktır.

ÖTV Muafiyetli Toyota 2023 Engelli Araç Modelleri

Sedan, Hatchback Cross ve SUV olarak dört farklı segmentte araç satışına devam Toyota, 2023 yılında engelli vatandaşların tercih edebileceği önemli markalardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle Crossover SUV karşımı olarak karşımıza çıkan Toyota Corolla Cross 2023 modeli ÖTV muafiyetli olarak 2023 yılında alınabilecek en önemli araçlardan biridir. Bunun yanında yılın en çok tercih edilen araçlarından biri olan Corolla hem Hatchback hem de Sedan segmentinde alınabilecektir. Ayrıca Yaris, Yaris Cross ve C-HR modelleri de ÖTV’siz olarak alınabilecektir.

Volkswagen 2023 Engelli Araç Modelleri

Ülkemizde en çok ilgi gören markaların başında gelen Volkswagen son yıllarda SUV segmentinde yaptığı atılımlarla bu segmentte ülkemizde en çok tutulan markalardan biri olmayı başardı. Bu kapsamda özellikle satışa sunulan 2023 T-Roc, Taigo ve T-Cross modelleri ÖTV’siz olarak engelli aracı olarak satın alınabilecektir. Bunun yanında Hatchback olarak da Golf ve Polo modelleri satışa sunulmaktadır. Passat ve Tiguan modelleri ise liste fiyatları engelli araç limitinin üstünde olduğu için satın alınamayacaktır.

2023 Yılında Hangi Engelli İndirimli Araç Alınır?

Engelli araç alımında alınabilecek araçlara özellikle bütçenize ve kullanım şekline karar verdikten sonra tercih yapılması önerilmektedir. Örneğin ucuz bir engelli 2023 model yılı araç alacaklara Fiat Egea serisi veya Kia Rio, Picanto ya da Hyundai i10 ve i20 modellerini önerebiliriz. Ancak iyi bir araç arayanlar özellikle Hatchback modeller içerisinde Golf, Leon ve Astra modellerini tercih edebilirler. Sedan segmentinde ise Corolla, Megane, Focus ve Civic modelleri dikkatleri üzerine çekerken SUV segmentinde ise Volkswagen T-Roc, T-Cross, Opel Mokka, Citroen C4, Hyundai Kona, Renault Captur, Seat Ateca gibi modeller tercih edilebilmektedir.

2023 Engelli Araç Limiti Artar mı?

Engelli araç limitleri her yılın kasım ayında açıklanan YDO’ya (Yeniden Değerleme Oranı) göre belirlenmektedir. Bu oran 2023 yılı için %122,9 oldu. Bu kapsamda engelli araç limitleri de 1.004.200 TL olarak açıklandı. Ancak sıfır araba fiyatlarının her geçen gün artmasıyla birlikte limitlerde kadük kaldı. Bu kapsamda yılın ilk ayında limit dâhilinde satışa sunulan birçok araç limit dışı kaldı. Ancak yasalarda da belirtildiği üzere engelli limitleri yılda bir kez ocak ayında güncellenmektedir. Bundan dolayı yasada değişiklik olmadığı sürece bu limitler değişmeyecektir. Bundan dolayı da 2023 engelli araç limiti 2023 yılında artmayacaktır.

ÖTV İndirimli 2023’te Alınabilecek En Pahalı Araç Ne Kadar?

Engelli indirimli araç alım limiti 1.004.200 TL olduğu için bu kapsamda satın alınabilecek en pahalı araç da bu fiyatlarda olmak zorundadır. Bundan dolayı da ÖTV muafiyetli olarak satın alabileceğiniz 1.004.200 TL’lik aracın engelli vatandaşlara 2023 yılında ÖTV’siz olarak satış fiyatı 557,889 TL olmuştur. Bu miktarın üzerinde yapacağınız ödemeler yasal olarak mevzuata uygun olmayıp bu konuda dikkatli olmanız gerekmektedir.

2023 Engelli Araç Modellerinde İndirim Ne Kadar?

 • 300.000 TL’nin ÖTV’siz Fiyatı: 200,000 TL
 • 350.000 TL’nin ÖTV’siz Fiyatı: 233,333 TL
 • 400.000 TL’nin ÖTV’siz Fiyatı: 266,667 TL
 • 450.000 TL’nin ÖTV’siz Fiyatı: 281,250 TL
 • 500.000 TL’nin ÖTV’siz Fiyatı: 294,118 TL
 • 550.000 TL’nin ÖTV’siz Fiyatı: 305,556 TL
 • 600.000 TL’nin ÖTV’siz Fiyatı: 333,333 TL
 • 650.000 TL’nin ÖTV’siz Fiyatı: 361,111 TL
 • 700.000 TL’nin ÖTV’siz Fiyatı: 388,889 TL
 • 750.000 TL’nin ÖTV’siz Fiyatı: 416,667 TL
 • 800.000 TL’nin ÖTV’siz Fiyatı: 444,444 TL
 • 850.000 TL’nin ÖTV’siz Fiyatı: 472,222 TL
 • 900.000 TL’nin ÖTV’siz Fiyatı: 500,000 TL
 • 950.000 TL’nin ÖTV’siz Fiyatı: 527,778 TL
 • 1.000.000 TL’nin ÖTV’siz Fiyatı: 555,556 TL
 • 1.004.200 TL’nin ÖTV’siz Fiyatı: 557,889 TL

2023 Engelli ÖTV İndirimi Hangi Araçlarda Geçerli?

2023 yılı engelli limitlerinin 1.004.200 TL olmasıyla birlikte bu limite kadar liste fiyatı olan tüm araçlar 2023 yılında engelli indirimi kapsamında satın alınabilecektir. Bu kapsamda yılın en çok tercih edilen modelleri arasında sedan segmentinde Civic, Focus, Corolla, Egea ve Megane modelleri bulunmaktadır. SUV segmentinde ise Corolla Cross, Taigo, T-Roc, T-Cross, Mokka, Crossland, Egea Cross gibi modeller bulunmaktadır. Hatchback olarak da Astra, Golf, Peugeot 308, Ford Fiesta gibi araçlar alınmaktadır.

2023 Engelli Araç Fiyatları Nasıl Olur?

Engelli araç modelleri 2023 yılında ortalama 220 bin TL ile 557 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Özellikle her geçen gün sıfır araçlarda yaşanan fiyat artışıyla birlikte her ay bazı modeller engelli araç modelleri arasından çıkmaktadır. Siz de özellikle yılın ilk aylarında 1.000.000 TL liste fiyatına kadar olan araçları ÖTV’siz olarak tercih edebilirsiniz.

2023 Yılında Engelli Raporu İle Yüzde Kaç İndirim Yapılmaktadır.

2023 yılında ÖTV indirimi 1.004.200 TL’ye kadar olan araçlar için geçerlidir. Bu kapsamda %50 ile %80 arasında ÖTV’ye sahip ve liste fiyatı 1 milyon TL’yi geçmeyen araçlar için ÖTV’siz olarak araç satın alınabilecektir. Örneğin 900 bin TL fiyat ile satışa sunulan bir araç %80 ÖTV oranına sahip olup bu araca ÖTV’siz olarak 500 bin TL’ye sahip olabileceksiniz. 1.000.000 TL’lik araca ise 555.000 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

2023 Yılı En Ucuz Engelli Araç Fiyatları

Engelli araç fiyatları kapsamında alınabilecek en ucuz otomobiller 220 bin TL’den başlamaktadır. Bu kapsamda Hyundai markasının ülkemizde satışa sunulan modeli olan Hyundai i10 alınabilecek en ucuz engelli araç modeli olarak karşımıza çıkmaktadır. 2023 yılı en ucuz engelli aracı olarak satışa sunulan Hyundai i10, 210 bin TL satış fiyatına sahiptir. Bunun yanında Fiat Egea, Kia Rio gibi modeller de 250 bin TL fiyatla satışa sunulan en ucuz engelli otomobilleri olarak karşımıza çıkmaktadır. SUV segmentinde ise Hyundai Bayon 2023 yılının en ucuz engelli modelleri arasında yer almaktadır.

TAKSİT HESAPLAMA
Peşin Satış Fiyatı220,000 TL
Peşinat70,000 TL
Taksit Sayısı12 AY
Borç150,000 TL
TAKSİT ÖDEME KALAN TAKSİT KALAN
1 AY13,752 TL11151,272 TL
2 AY13,752 TL10137,520 TL
3 AY13,752 TL9123,768 TL
4 AY13,752 TL8110,016 TL
5 AY13,752 TL796,264 TL
6 AY13,752 TL682,512 TL
7 AY13,752 TL568,760 TL
8 AY13,752 TL455,008 TL
9 AY13,752 TL341,256 TL
10 AY13,752 TL227,504 TL
11 AY13,752 TL113,752 TL
12 AY13,752 TL00 TL

Bir yorum yazın...

Suzan tarafından, 2023-10-01
Slm engelli araç fiatlarini öğrenmek istiyorum
cevapla cevapla
Leyla tarafından, 2023-09-28
Yüzde 80raporlu engelli çocuğum var bunun üzerine arac olbilirmiyi
cevapla cevapla
Leyla tarafından, 2023-09-28
Yüzde 80raporlu engelli çocuğum var bunun üzerine arac olbilirmiyi
cevapla cevapla
Leyla tarafından, 2023-09-28
Yüzde 80raporum var hangi arac alabilirim
cevapla cevapla
Abdullah tarafından, 2023-09-26
Yüzde 99 raporum var en ucuz hangi araç alabilirim
cevapla cevapla
Abdullah tarafından, 2023-09-26
Yüzde 99 raporum var en ucuz hangi araç alabilirim
cevapla cevapla
TİMUR taştan tarafından, 2023-09-22
Eşim yüzde seksen engelli kanser hastası indirimli araç alabilirmiyim
cevapla cevapla
nevzat tarafından, 2023-09-07
annemin üstüne engellı arac alsam engellı bakım maşı kesılir mı
cevapla cevapla
dilek tarafından, 2023-09-06
merhaba babamın yüzde90 engelli raporu ar en geniş araç olarak haniini alabilirim
cevapla cevapla
ziyaretçi
2023-09-24
Yüzde doksan sekiz olması lazım
Faruk Atalay tarafından, 2023-09-05
Merhaba İşitme cihazı engelli 52 rapor var mı araç hangi
cevapla cevapla
Mehmet şirin tarafından, 2023-09-02
Slm aleyküm babamın yüzde 87 raporu var 200,000 300,000arasında hangi arabalar alabilirim cevap verebilir misiniz
cevapla cevapla
Mehmet şirin tarafından, 2023-09-02
Slm aleyküm babamın yüzde 87 raporu var 200,000 300,000arasında hangi arabalar alabilirim cevap verebilir misiniz
cevapla cevapla
ziyaretçi tarafından, 2023-09-01
Merhabalar kizim yüzde 55 raporu var sıfır araba alabilirmiyim fakat ehliyeti yok kızımın ben alabilirmiyim kızımın adına tesekurler
cevapla cevapla
Deniz tarafından, 2023-09-01
% 70 rapor hangi araç alabilirim en ucuz ????
cevapla cevapla
Furkan tarafından, 2023-08-29
Yüzde 45 raporla hangi araba alınabilir
cevapla cevapla
Merhaba tarafından, 2023-08-24
%90 engelli raporum var hangi aracı alabilirim
cevapla cevapla
süleyman
2023-08-26
Yüzde doksan raporuyum nasıl bir araba alabilirim
ziyaretçi
2023-08-27
Fiat cros ega
Veli inan tarafından, 2023-08-23
Engeli rapora araç alabilirmiyim egea veya fort sedan olmalı
cevapla cevapla
ziyaretçi tarafından, 2023-08-20
İyi günler benim bir engelli durumum var %80 raporum var araba alabilir miyim teşekkür ederim
cevapla cevapla
Veli
2023-08-22
Merhaba annemin kronik astım bronşit hastalığı var rapor çıkar mı
Veli
2023-08-22
Merhaba annemin kronik astım bronşit hastalığı var rapor çıkar mı
Hüseyin yener tarafından, 2023-08-20
%100 verdi indirim var her bayii yardimci oluyormu izmirdenim
cevapla cevapla
ziyaretçi
2023-09-06
100 engelle devletten maaş bile alabılırsınız
ziyaretçi tarafından, 2023-07-22
Araba bulamiyorum
cevapla cevapla
ziyaretçi tarafından, 2023-07-19
Bende almak istiyorum tavsiye ve öneri vereck arkadaşlar teşekkür
cevapla cevapla
ziyaretçi
2023-07-31
Inallar otomotiv bursadan işiniz görülür.honda city aldim
İsmail tarafından, 2023-07-11
% 54 rapor ile alabilir miyiz
cevapla cevapla
ayaz
2023-08-09
ortopedik engeliniz var ise evet yoksa 90 engelli olmanız lazım
ziyaretçi tarafından, 2023-07-06
%94 engelli raporum var evraklar hazır peşin almak istiyorum bursadayım yadımcı olurmusunuz nasıl alabilirim
cevapla cevapla
ziyaretçi
2023-07-22
Menim raporum var araba bulamiyorum
ziyaretçi
2023-07-31
Inallar otomotive gidin
ziyaretçi
2023-08-28
Her hangi bir bayiye git raporu ver Hagi aracı alacağını sana söylerler
Salim
2023-09-06
Oto koca gidin
Yakup tarafından, 2023-07-05
En uygun engelli raporu ile araç hangisidir. ?Engelli indirimi ile 450 bin tl civarında ki aracı nasıl alabiliriz ?
cevapla cevapla
A tarafından, 2023-07-03
%100 raporla nekadar arac alabilirim
cevapla cevapla
Azad tarafından, 2023-06-23
%40 rapor ile alınıyormu
cevapla cevapla
ziyaretçi
2023-07-16
Alirsin ama en oraninda ortopedik yazmasi lazim yani ortopedik engelin olmasi lazim yoksa yuzde 90engelli olman sarti var
Halil tarafından, 2023-06-15
Ben rapor lu araç almak istiyorum
cevapla cevapla
ziyaretçi
2023-08-03
Yüzde 96rapor hangi araç olur
Toyota Corolla tarafından, 2023-06-02
Araba almak istiyorum
cevapla cevapla
İsmet tarafından, 2023-05-15
Merhaba tam bir senedir araç arıyorum yok diyorlar yüzde kırk engelli raporum var tüm evrakları hazırladım ama araç bulamıyorum bana yardımcı olursanız çok sevinirim
cevapla cevapla
ziyaretçi tarafından, 2023-04-27
55heyetraporumvar uygunve masrafsızaraç hangisi
cevapla cevapla
Sedat tarafından, 2023-04-19
%98 engelli oglum var arac almayi dusunuyorum butce çok iyi nasil alabilirim yardımcı olun
cevapla cevapla
ziyaretçi
2023-06-09
Maalesef araba vermiyorlar bizde aynı sıktı yaşıyoruz
ziyaretçi tarafından, 2023-04-13
ötv indirimli araclara kredi vermiyor peşin alacaksın diyor 100 bin tl üstüne 12 ay taksit yanı araca kredi kullandirmamak için herseyi yapiyorlar peşin. alacaksın diyor 🥺🥺🥺🥺🥺🥺
cevapla cevapla
ziyaretçi
2023-07-11
Nerelisiniz. Bana ulaşabilir misiniz benim de bilgiye ihtiyacm var
Adem tunç tarafından, 2023-04-10
%80 raporlu nenem var ticari ruhsatlı araç alabiliyormuyuz yardımcı olursanız sevinirim
cevapla cevapla
ziyaretçi
2023-05-01
Reis 90 üstü
ziyaretçi
2023-05-01
Reis 90 üstü
Hüseyin tarafından, 2023-04-08
%90 engelli oglum var arac almayi dusunuyorum butce biraz askida nasil alabilirim
cevapla cevapla
ziyaretçi
2023-07-13
Merhaba engelli kizim var araba almak istiyorum bilgi verirmisiniz
Zeynel tarafından, 2023-04-07
Selamlar %92 engelli raporum var bütçeye göre en uygun araç tavsiye edermisiniz teşekkürler bilgilerinizi saygılarımla arz ederim
cevapla cevapla
Serpil tarafından, 2023-04-05
Bende çözger engeli rapor üzerinde araba almak istiyorum tavsiye verebileceğiniz araç hangisi bühcem çok yüksek dgil ama kullanisi rahat araba onerebilirmisiniz
cevapla cevapla
Cahit tarafından, 2023-03-31
Transporter engeli raporu ile alınabiliyor mu bilgilendirirseniz sevinirim
cevapla cevapla
ziyaretçi
2023-07-27
porşe al daha hızlı gider tabi bu olamaz bensana olurunu yazayım alt sekmenti araç alısın vasi kararı istenir yani aileden başkası kulanamaz kalabalık isen dacia al derim
Salih tarafından, 2023-03-27
motor kaç olmali 2.0 oluyormu rapornla
cevapla cevapla
Ömer osman
2023-04-10
En fazla 1.6 oluyor bildigim kadarıyla kesin
Salih tarafından, 2023-03-27
motor kaç olmali 2.0 oluyormu raporla
cevapla cevapla
Hatice tarafından, 2023-03-09
Çozger raporumuz var ama maalesef araba yok bulamiyoruz
cevapla cevapla
Gülistan Soluk tarafından, 2023-01-19
Yüzde 89 olumun raporu var rapor üzerine araç almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim
cevapla cevapla
Umut
2023-02-17
%18 KDV alınmıyor ve %32 ötv alınmıyor
Barbaros
2023-04-05
Çocuk 18 yaşından küçükse olmaz
emre tarafından, 2023-01-17
abi galiba 1.6 motor sınırı var ama mesela corolla cross 1.8, bu gibi arabalar alınamıyor diye biliyorum
cevapla cevapla
Umut
2023-02-17
2.0 motora kadar alınıyor diye biliyorum ben de
Tuncay tarafından, 2023-01-06
Aylardır bakıyorum doğru düzgün bilgi veren ilk defa bu siteyi gördüm teşekkür ederim çok açıklayıcı olmuş
cevapla cevapla
yucel tarafından, 2023-01-02
teşekkürler.
cevapla cevapla
ziyaretçi
2023-04-11
Benim rabor %90olurmu
ziyaretçi
2023-08-25
Benimde yüzde 90 maaşım iptal olurmu
Yeni Araba Modelleri Logo
Copyright 2024 © Yeni Araba Modelleri
Tüm hakları saklıdır.